Hakan Turgut | Kitaplar | Konuşma Daveti | Sunumlar | Sihirli Değnek | İletişim

Hakan Turgut İçin Ne Dediler?

Hakan Turgut, ilgi ve beğeniyle okuduğum iki kitabın yazarı, eğitmen ve insan olarak çok takdir ettiğim, değerli dostum! ILM akreditasyonlu Eğitimcinin Eğitimi programında öğrencim olma tevazuunu gösterdi ve çok aşamalı, ciddi ve tarafsız bir değerlendirme süreci sonunda eğitmenlik kalitesini uluslararası platformda da başarıyla ispatladı. Tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Metin Bitik
ILM TT Eğitmeni - 1A Eğitim Danışmanlık Kurucusu

 

Seminer içeriği ve Hakan Turgut'un bilgi düzeyi son derece iyiydi. Eğitimci şapkasının yanında arkadaşlık ve dostluk düzeyinin yüksek olması bence olumlu. Onun gibi bir dost ve arkadaş kazanmış olmam benim için çok değerli. Saygı ve sevgiler.

İrfan Dürmüş
Akbank Bilgi İşlem Yöneticisi

 

Sevgili Hakan,
En başta tüm emeğin için çok teşekkür ederim. Son derece verimli ve keyifli bir seminer oldu. Hem ders kısmı, hem de konuşmacılar gayet özenli seçilmişti ve tümünden de çok yararlandığımı düşünüyorum. Bu güzel organizasyon için tekrar çok teşekkür ederim.

Zeynep Burcu Çimendağ
Garanti Teknoloji Bilgisayar Mühendisi

 

Ben hayatımda katılıp da bu seminer kadar hayatıma %95 oranında geçirdiğim başka bir seminer hatırlamıyorum. Akıl yaşta değil baştadır diye boşuna dememişler. Ondan öğrendiğim o kadar çok şey var ki, iyi ki varsın Hakan!

Ebru Gürak
TEB Hazine Sorumlusu

 

Hakan Turgut işini çok iyi yapıyor, tebrikler. Kendisini tanıdığıma çok memnunum.

Sait Demirbağ
Coats İplik Satış Pazarlama Koordinatörü

 

Sunumlar ve içerik son derece iyi hazırlanmış.

Ahmet Nazmi Yazgan
Adopen Genel Müdürü

 

Zaman zaman kulaktan duyduğumuz bilgileri profesyonelce inceledik. Hakan Turgut oldukça başarılı ve hayatı dolu dolu yaşayan iyi bir eğitimci.

Yavuz Çavuş
Adidas Mağaza Müdürü

 

Değerli Hakan Turgut,
Tarzın, bunca yıl aldığım eğitimlerden çok farklı ve seni dinleyerek ömür boyu işime yarayacak bilgiler edindim. Her şey için çok teşekkürler. İyi ki varsın.

Bora Yıldırım
Provent İş Sahibi

 

Sevgili Hakan,
Girişimcilik konusunda ve bana söylediklerin konusunda inanılmaz yol aldım,
birincisi doğrudan pazarlamaya odaklandım ve müşteri profilimi tekrar gözden geçirdim. Bu beni kendi rotama geri soktu, ikincisi KDM kitabı bana acayip ilham verdi, hatta
iki yeni müşteri adayına sunuma gideceğim... İstediğim işi yapıyor olmak beni
çok heyecanlandırıyor, sana nasıl teşekkür etsem bilmiyorum?:) İlk defa
kendi işimi kurduğuma gerçekten seviniyorum :)

Burçak Üzen
B1R Reklam İş Sahibi

 

Hakan Turgut'u dinlemek için küçük bir çocuğum olduğundan çok zorlandım ama buna değdi. Hakan Bey'in performansı içerik ve sunum olarak son derece doyurucuydu. Her yönüyle başarılı ve daha ileriye gidecek bir kişiliğiniz var. 20 yıl sonra mutlaka görüşmek isterim. Kariyerinizi takip ediyor olacağım. Hayatta başarılar dilerim. Sempatiniz ve bize olan tahammülünüz için teşekkürler.

Ayşe Zeren Lüke
Astra Bilgisayar İş Sahibi

 

Hakan Bey,
Seminer süresince vermiş olduğunuz bilgiler, içten tavrınız ve arkadaşlığınız için çok teşekkür ederim.

Murat Bahçetepe
Bilgisayar Mühendisi

 

Hakan TURGUT,
Safkan girişimci, her şeyden önce seni tanımış olmaktan çok memnunum. Girişimcilik kursunda seninle geçirilen saatler, beni yazılı ders notlarının çok üzerinde zenginleştirdi. Karakterin, prensiplerin, hayata bakış açın, hedeflerine ulaşma yolundaki çizgin ile önerdiklerinin öncelikli uygulayıcısı olman ve tüm diğer içtenlikle paylaştığın girişimcilik yolundaki tecrübelerin vizyonumu geliştirdi. Ve fark ettim ki, girişimcilik adına okunabilecek tüm bilgiler, senin onu yaşayış biçimini görmenin yanında sönük kalıyor. Bir girişimci için, seni tanımaktan daha büyük bir motivasyon olamaz! Hedeflerine ulaşma yolunda doğruluk, sadakat, adalet ve dürüstlük ilkelerinden taviz vermediğin için sana saygı duyuyorum.

Tuba Atabey
Kimya Mühendisi

 

Katıldığım en iyi program ve dinlediğim en iyi konuşmacı.

Ali Sidat
Üniversite Öğrencisi

 

Hakan Turgut'u ilk defa parasal zekâ seminerinde tanıdım.Hayatı o kadar dolu yaşamışsınız ki , yaşı 40'ların üstünde birçok kişiden daha fazla tecrübe , bilgi ve akıl sahibiniz. Siz duruşunuzla, yaşantınızla girişimcilik ruhunu veriyorsunuz zaten. Teşekkürler.

İlknur Yolcu
Yönetim Danışmanı

 

İnsan hayatındaki dönüm noktaları beklediği bir zamanda değil, ummadığı anda ortaya çıkar. Bazı konularda önümü görmekte yol açabilecek bir seminere katılma fırsatı verdiniz. Sadece edindiğim bilgiler için değil, sizi tanıdığım için de mutluyum.

Yaşar ÜZÜM
Üniversite Öğrencisi

 

Çok kısa ve öz: Çok iyi!

Göksel Topal
Üniversite Öğrencisi

 

Tek kelimeyle mükemmel!

Yıldız Aydın
Üniversite Öğrencisi

 

Çok sempatik ve işinizde gerçekten çok başarılısınız. Bilgilerinizden yararlandığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Bilgileriniz için çok teşekkürler. Hep böyle mutlu kalmanız dileğiyle.

Derya Öztürk
Üniversite Öğrencisi

 

Hayatta insanların yakaladıkları önemli fırsatlar vardır, bu fırsatları değerlendirdiğiniz ölçüde bir şeyler yaparsınız. Siz de benim için hayatımın basamaklarını çıkarken değerlendirdiğim önemli bir fırsatsınız. İnsanlara bir şey öğretmek kadar, onların kendilerine önemli olduğunu hissettirmek de önemli bir beceridir. Hocam size içimdeki elmasın rengini değiştirme hissi verdiğiniz için teşekkür ederim.

Ayşe Coşar
Üniversite Öğrencisi

 

Konuşmaya başlamanızdan itibaren çok etkilenmeye başladım. Çünkü gayet mütevazı, gayet neşeli ve sıkmadan, insanları konuşmanıza odaklayabiliyorsunuz. Sizi dinlerken keyif aldım. Üstelik konsantre eksikliği olan ve çabuk sıkılan, dikkati dağılan birisiyim. Konuşmanızı zevkli hale getirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ayrıca çok doğru mesajlar verdiniz ve olaylarla bağdaştırmanızdan çok etkilendim. Açıkçası genç yaşınıza rağmen birçok deneyim yaşamanız, kariyeriniz oldukça etkileyici. Sizi tanımaktan memnun oldum. Kitabınızı imzalayıp yazdığınız iyi dileklerinizden dolayı da ayrıca teşekkür ederim. İleride referans almak isteyebileceğim iyi bir model oldunuz.

Seda Şengül
Üniversite Öğrencisi

 

Öncelikle teşekkürler. Evet 'şans' yok dediniz ya da varsa geldiğinde hazır mısınız? Haklısınız belki de. Ama ben şanslıyım çünkü sizi görmeden tanıdım. İyi ki tanıdım. İnsan isteyince oluyor dediniz ya gerçekten oldu. Asıl olan imkanlar içinde olmak değil, imkanları yaratmaktır. Belki kimileri için kazanç bir sertifikadır. Ama benim için ilerisi olabilecek dostluğa adım atmak olacaktır. Sana gülücüklerin için teşekkürler. İyi ki varsın.

Makbule Çakır
Üniversite Öğrencisi

 

Burada iki saatte öğrendiklerimi ne okulda öğrendim ne de kimseden duydum. Hayatımda bir dönüm noktası oldu, teşekkür ederim.

İlknur Koç
Lise Öğrencisi

------------------------------
Biyografi
------------------------------
Konuşma Daveti
------------------------------
hakan@hakanturgut.com